Ювілейне свято душі Надвірнянського коледжу НТУ

         Урочисте святкове дійство з нагоди 55-річчя від дня народження Надвірнянського коледжу НТУ відбулося в центрі студентської творчості та дозвілля молоді 18.05. 2017 р. Привітати потужний навчальний заклад, відомий не лише на теренах Прикарпаття, але й всієї України, прибуло чимало гостей із столиці, обласного центру та  з Надвірної: працівники Міністерства освіти і науки України, ректор Національного транспортного університету професор Дмитриченко М.Ф., начальник відділу вищої професійної освіти департаменту освіти і науки ОДА Гаврилюк І.О., голова обласної освітянської профспілки М. Габорак, очільники районної та міської влади О. Кеніз, І. Гурмак, З. Андрійович, директори навчальних закладів. Багато теплих слів сказано на адресу закладу-ювіляра та його господаря – заслуженого працівника освіти України, почесного автотранспортника України, голову ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а., члена Вченої ради університету, відмінника освіти України, члена комісії управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА Нагорного Р.В., який 45 років своєї плідної діяльності віддав розвиткові рідного навчального закладу, з них 23 роки – на посаді директора. Про розквіт Надвірнянського коледжу свідчить все: і багата сучасна матеріально-технічна база, і ошатний вигляд чималої території, досягнення в інтелектуальній діяльності, перемоги в олімпіадах, конкурсах на обласному та всеукраїнському рівнях, у спортивних змаганнях; участь у міжнародних форумах. Про високий мистецький рівень художньої самодіяльності свідчать призові місця в оглядах-конкурсах, фестивалях. З почуттям насолоди на усіх концертах сприймаємо виступи танцювального колективу «Водограй», ансамблю скрипалів, народних інструментів, вокальний, акапельний, сольний спів. Художніми номерами, майстерно підібраними та виконаними, переткане і ювілейне дійство, що засвідчило високий професіоналізм і логічну довершеність у складанні програми свята. Благословення духовного наставника о. Богдана Михайлини, виступ директора навчального закладу Нагорного Р.В., ректора Дмитриченка М.Ф., привітання гостей, вручення грамот працівникам різних структурних підрозділів коледжу – все укладено в лаконічній, доречній послідовності, прикрашене музичними сувенірами, переплетене поетичними словами ведучих дійства – Савчинець Г.Д. та Свягли В.Ф.

         Почуття естетичної насолоди увиразнила презентація виробів народно-прикладного ужиткового, сакрального та кулінарного мистецтва. Різьба по дереву, інкрустація, вироби з соломи, вишиття, торти з ювілейною емблемою – 55. Плакати, стіннівки, ювілейні листівки – все це, поряд з художньою самодіяльністю, творчість наших студентів.

         Ювілейне дійство поєднало в собі елементи представницького форуму, презентацію талантів, веселковий розмай вишиванок, який об’єднав велику коледжівську родину гамою кольорів, багатством візерунків і розумінням, що українська вишиванка - національний бренд. Приємно, що це урочисте коледжівське свято співпало з Міжнародним днем вишиванки, його 11-тою річницею.

         Розвивайся, Надвірнянський коледже, під покровом Божим і благословенням на многії літа! Розквітай талантами, пишайся студентами (а їх понад тисячу) та випускниками, яких вже понад 20 тисяч!

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:287358 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:287358 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14255 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14255 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18184 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18184 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ