nagornijЗвернення директора Надвірнянського коледжу НТУ

До уваги випускників 9-их та 11-их класів загальноосвітніх навчальних закладів!

  Шановні випускники! Невпинно спливає час. Невдовзі кожен із вас прийматиме важливе рішення щодо свого майбутнього: вибрати з багатьох професій  ту єдину, свою, яка б відповідала інтересам,  можливостям і знанням, була  затребуваною на ринку праці  сьогодні  і в майбутньому.

Надвірнянський коледж НТУ - вищий навчальний заклад І-ІІ р.а., знаний в області й Україні.  Історія  вишу сягає 1962-го року.  Коледж створений Постановою Кабінету Міністрів України в жовтні 1999 року на базі Івано-Франківського автотранспортного технікуму та Івано-Франківської лісотехнічної школи. З серпня 2004 року - відокремлений структурний підрозділ Національного транспортного університету.

Надвірнянський коледж НТУ провадить освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста у відповідності з ліцензією серії АЕ №636091 та наданням повної загальної середньої освіти (ліцензія серії ЗД ІІІ №090878). Ліцензований обсяг прийому становить 475 осіб за денною та 125 осіб за заочною формами навчання. Навчання у коледжі проводиться за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб. Випускники отримують диплом державного зразка і атестат про повну загальну середню освіту.

Навчальний заклад повністю укомплектований висококваліфікованими педагогічними кадрами. Загальна чисельність викладацького складу - 148 осіб, з них 10 з науковими ступенями кандидатів наук, 69 викладачів вищої категорії, 19  викладачів - методистів. Знаючі, ерудовані педагоги мають великий досвід роботи, нагороди, плідно займаються дослідницько-пошуковою діяльністю. 

Функціонують автомеханічне, дорожньо-експлуатаційне, економічне, юридичне відділення та навчально-методичний центр загальноосвітньої підготовки, навчальний центр практичної підготовки, центр сприяння працевлаштуванню студентів і випускників коледжу, центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

У 2016 році планується набір випускників 9-х, 11-класів за такими спеціальностями:

-         «Будівництво  та цивільна інженерія»;

-         «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

-         «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»;

-         «Економіка»;

-         «Облік і оподаткування»;

-         «Фінанси, банківська справа та страхування»;

-         «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»;

-         «Право»;

-         «Транспортні технології (автомобільний транспорт)»;

-         «Автомобільний транспорт».

Наш коледж – це сучасний вищий навчальний заклад європейського зразка з потужною матеріальною базою. До послуг студентів: чотири навчальних корпуси, два гуртожитки, бібліотека  та два  читальні зали, Центр студентської творчості  та дозвілля, два спортивні зали  та три спортивних майданчики, автодром, медичний пункт, їдальня.

Для навчання створена хороша матеріально-технічна база (обладнано 55 аудиторій, з яких 8 – комп'ютерні, 10 лабораторій, а також 7 навчально-виробничих майстерень).

Студенти, проходячи практику в умовах, наближених до майбутньої професійної діяльності, здобувають робітничі професії. У Центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів проводиться професійно-технічне навчання та підвищення кваліфікації у сфері професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до професійно – технічного навчання у відповідності з ліцензією серії АЕ № 527715 за робітничими професіями: «Машиніст крана автомобільного», «Електрогазозварник», «Стропальник», «Лісоруб», «Водій транспортних засобів» (категорії «В», «С»), «Слюсар з ремонту автомобілів», «Дорожній робітник», «Слюсар – електрик з ремонту електроустаткування».    

Особлива увага зосереджена на розвиток  спорту,  художньої самодіяльності та організації дозвілля. Працюють спортивні секції з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, легкої атлетики, міні-футболу. Функціонують гуртки художньої самодіяльності та клуби за інтересами: хоровий, вокальний, народного та сучасного танцю, ансамбль скрипалів, духовий оркестр, оркестр народних інструментів. Аматорський танцювальний ансамбль "Водограй" носить звання народного.

Навчальний заклад  співпрацює з ВНЗ ІІІ-ІVр.а, тому  випускники коледжу мають можливість продовжити навчання на ІІ-ІІІ курсах  Національного  транспортного університету (м.Київ, м. Івано-Франківськ, м.Львів), Навчально-консультаційного центру (м.Івано-Франківськ), Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Львівського  національного аграрного університету, Луцького національного технічного університету, Тернопільського національного державного економічного університету, Чернівецького державного університету ім. Ю.Федьковича, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (м.Івано–Франківськ), Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків), Національного університету “Одеська юридична академія”.

На нашому сайті (www.ncntu.if.ua)  Ви можете дізнатися більш детальну інформацію про навчальний заклад, напрямки освітньої діяльності, спеціальності,  дозвілля, познайомитися з Правилами прийому до коледжу в  2016 році.

 Надвірнянський коледж наступного року відзначатиме 55-ту річницю з дня утворення. Це освітня твердиня  пишається славетною історією, педагогічними традиціями, відпрацьованою системою роботи зі студентами та викладачами, високим рейтингом серед педагогічної гро­мадськості та батьків. Наш колектив – команда однодумців­-професіоналів.

Бажаємо вам правильного вибору майбутньої спеціальності, перемоги під час вступних випробувань та успішного навчання в нашому навчальному закладі. Ми  надаємо  не тільки необхідні знання й уміння для майбутньої професії, але й розвиваємо  життєво важливі компетенції, необхідні на сучасному ринку праці.

підпис

З повагою 

Директор Надвірнянського  коледжу НТУ                                    
 

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:298180 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:298180 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14413 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14413 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18331 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18331 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ