Графік навчального процесу

копія6 829

Одне з важливих завдань сучасного навчального закладу - виховати фізично, морально, соціально,  духовно здорову людину. Адже здоров’я –найважливіша складова у житті кожного з нас. Щоб не втрати його,ми повинні дбати про себе,уникати шкідливих звичок,дотримуватись здорового способу життя,їсти корисну їжу,загартовувати організм та займатись спортом.

    копія6 830Саме це і стало поштовхом до проведення  1червня 2016 року  відкритого заняття  на тему: « Здоровий спосіб життя. Шкідливі звички». Викладачі  ЦК іноземних мов  Ісопенко Н.Й. та Андрійович Л.І. виступили ініціаторами проведення інтегрованого заняття у групах  П-21 та Б-21.

    копія6 834Відкрите заняття сприяло удосконаленню навиків читання, перекладу тексту, адитивної пам’яті, вмінню працювати в парах та групах, відповідати на  різноманітні запитання. Всі студенти активно працювали, логічно викладали інформацію, активізували мовний запас з теми. Метою заняття було виховати у студентів почуття відповідальності за власне життя та здоров’я, нетерпимість до шкідливих звичок, спонукати до подальшого вивчення англійської  мови.

копія6 835копія6 836

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ