Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів

5.06010109 «БУДІВНИЦТВО, ЕКСПЛУАТАЦІЯ І РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА АЕРОДРОМІВ»

384662122 remont dorogu

Галузь знань: 0601 Будівництво та архітектура

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст

Кваліфікація: технік-будівельник (дорожнє будівництво)

Термін навчання: 3 роки 10 місяців на основі базової загальної середньої освіти;  2 роки 10 місяців на основі повної загальної середньої освіти;

Форма навчання: денна

Автомобільні дороги – це артерії країни. Від надійного їх функціонування залежить здоров’я її економіки. Тому спеціальність «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів» завжди була, є та буде актуальною для держави.

Молодший спеціаліст призначається для виробничо-будівельної та організаційно-керівничої діяльності в галузі будівництва, експлуатації і ремонту автомобільних доріг та аеродромів, а також для роботи на підприємствах і в організаціях з проектування на посаді майстра (майстер з експлуатації і ремонту автомобільних доріг, майстер виробничих підприємств, майстер з будівництва штучних споруд) або техніка (технік – доглядач, технік-лаборант (будівництво), технік-проектувальник) окремих підрозділів виробництва.

Випускники коледжу, які отримали диплом молодшого спеціаліста, можуть продовжувати навчання в Київському Національному транспортному університеті та Національному університеті «Львівська політехніка». За освітньо–кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр.

            Наші випускники мають можливість працювати в галузі дорожнього будівництва Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей.

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ