Дорожньо-експлуатаційне відділення

Історія створення відділення датована 1984 роком, все розпочинається з відкриттяспеціальності «Експлуатація автомобільного транспорту». За цей період підготовленоблизько 720 молодших спеціалістів.

2011 р. автомобільне відділення поділене на два відділення: автомеханічне та дорожньо-експлуатаційне. Сьогодні тут здійснюється підготовка за двома спеціальностями: «Організація перевезень і управління на автотранспорті» та «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів».

Завідувачем відділення 2011 року призначено Кундиса А. Ю.

Підготовку молодших спеціалістів здійснюють висококваліфіковані педагогічні працівники, більшість з них - викладачі вищої категорії: Нагорний Р. В., Ґедзь О.П., Кіселюк В.В., Голейко О.В. Цю когорту доповнюють енергійні, вимогливімолоді викладачі: Лавринович Б.І., Смик В.Б., Лозинський І.М., Гереджук О.М., Корчук М.В., Киричук М.В., Пенгрин А.Р., Новосад Р.М., Кузьмич М.В.На відділенні створено сучасну матеріально-технічну базу, яка постійно оновлюється й удосконалюється. Навчальні кабінети та лабораторії обладнані новітньою комп’ютерною технікою із сучасним програмним забезпеченням, лабораторним обладнанням, де студенти мають можливість одержувати практичні навики відповідно до потреб виробництва. У навчальному процесі викладачі використовують макети та моделі, які виготовлені студентами на заняттях гуртків технічної творчості або на підприємствах. У лабораторіях і кабінетах наявні описи та інструкції до лабораторних та методичні матеріали до практичних робіт, технологічні карти, довідкова й методична література, технічні засоби навчання, наочні посібники та стенди.

Контингент студентів спеціальностей формується з абітурієнтів Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Вінницької та інших областей. Студенти відділення беруть участь в організації та проведенні методичних декад, різного роду заходів, вшануванні ветеранів праці, тижнів циклової комісії, зустрічаються з провідними спеціалістами дорожньо-будівельного комплексу.

 Випускники спеціальності «Організація перевезень і управління на автотранспорті»успішно працюють операторами-диспетчерами на спільних підприємствах з міжнароднихперевезень, фахівцями з організації митного контролю на транспорті, а також працівниками ДАІ та МРЕВ, у фірмових центрах автомобільних компаній.

Ми пишаємося випускниками відділення:

Хопта Володимир Іванович - депутат Івано-Франківської обласної ради, приватний підприємець. Закінчив ІФАТТ 1990 р. за спеціальністю «Експлуатація автомобільного транспорту».

Чуфус Василь Михайлович - генеральний директор ВАТ «Надвірнянська автобаза».3акінчив ІФАТТ 1998 р. за спеціальністю «Організація перевезень і управління на авто­транспорті», пізніше НУ «Львівська політехніка» 2007 року.

Навроцький Богдан Володимирович - начальник відділу експлуатації ПАТ «Укрнафта» НГВУ «Надвірнанафтогаз». Закінчив ІФАТТ в 1978 р. за спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», ІФТУНГ - 1992 року.

Мисюк Роман Васильович - начальник Надвірнянського РВ ДАІ, майор міліції. Закінчив ІФАТТ 1988 року.

Сливоцький Василь Михайлович — заступник начальника Івано-Франківського обласного управління з матеріально-технічного забезпечення МВС, підполковник. Закінчив ІФАТТ 1990 р. за спеціальністю «Експлуатація автомобільного транспорту», ІФТУНГ - 1998 року.

Палійчук Микола Васильович - доцент кафедри державного управління ІФНТУНГ. Кандидат економічних наук. Депутат обласної ради. Президент баскетбольного клубу «Говерла» (вища ліга) м. Івано-Франківськ. Нагороджений орденом «За заслуги» третього ступеня. Закінчив ІФАТТ 1990 р. за спеціальністю «Експлуатація автомобільного транспор­ту», Тернопільську академію народного господарства (юридичний факультет), Академію державного управління при Президентові України.

Федишин Любомир Михайлович - начальник Надвірнянського МРЕВ ДАІ. Закінчив ІФАТТ 1990 р. за спеціальністю «Експлуатація автомобільного транспорту».

Коледж є структурним підрозділом Національного транспортного університету. Випускники мають можливість продовжити навчання за освітньо-професійними програмами «бакалавр» та «магістр» за обраними спеціальностями. Налагоджені зв’язки зі спорідненими кафедрами ВНЗ III-IV рівнів акредитації України, зокрема, міст Києва, Львова та Івано - Франківська.

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ