головна фотка29.09.2016 р. в Палаці культури і дозвілля молоді Надвірнянського коледжу НТУ відбулося велике свято з нагоди Дня працівників освіти.

Ошатно прибраний хол Палацу зачарував красою звуків і гармонією кольорів. Оркестр народних інструментів у розкішному національному вбранні зустрічав педагогів та гостей запальними мелодіями. Багатством фантазії та краси вразила виставка-презентація виробів народно-прикладного мистецтва, композицій квітів, дарів щедрої землі. Вишивання, різьба, дерев’яні, солом’яні і навіть кулінарні вироби. Сучасне у зв’язку з минулим як символ єдності поколінь…

IMG 5497IMG 5502IMG 5503IMG 5513IMG 5522IMG 5524IMG 5541IMG 5542IMG 5552

У велелюдній залі радісні звуки трембіти і троїстих музик сповістили про початок святкового дійства. На сцені - танцювальний ансамбль «Водограй». А на екрані - гори  наші пишні та красиві.IMG 5555

Триєдиний поклін трьох красунь-українок із пишним короваєм на вишитім рушнику - символ гостинності.

Ведуча свята, заступник директора коледжу з виховної роботи Савчинець Г. Д. розпочала  поетичними рядками:

Звик жовтень дарувать осінні квіти

Це щедрий дар, бо вже не літній час…

Зі святом вас, працівники освіти.

Вітаєм від усього серця Вас.

Вам не потрібні титули і слава.

Вам мали б при святити ми вірші,

Бо вчитель не професія, не справа -

Це подвиг. Це покликання душі!

В далекому майбутньому, я вірю,

Де люди будуть, як одна сімя,

Відкриють вчені ще одне сузіря,

Що буде мати вчителя імя!

     

Ведуча сповістила, що на святі  вшанування працівників освіти присутні шановані гості: Дмитрієв Микола Миколайович - проректор з наукової роботи НТУ, доктор наук, професор; заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Зеленчук Богдан Іванович; заступник голови районої ради Писклинець Ігор Дмитрович та міський голова Андрійович Зіновій Мирославович.

IMG 5571Галина Дмитрівна з великою приємністю запросила до привітального слова заслуженого працівника освіти, члена Вченої ради НТУ, голову ради Директорів ВНЗ I-II р.а. області Ростислава Васильовича Нагорного. Директор навчального закладу щиро привітав зі святом колег-викладачів, всіх працівників коледжу, які дбають про тепло і затишок, та всіх присутніх у залі, бо до кожної долі людини торкнулося серце учителя. Нагорний Р.В., подякував студентам, що обрали наш заклад, шанують наставників. Побажав Божих дарів - здоров’я, терпіння, наснаги, віри в майбутнє. 

IMG 5568

Також директор коледжу подякував присутньому проректору  з наукової роботи Національного транспортного університету професору Дмитрієву М.М. за високу оцінку ректоратом НТУ роботи Надвірнянського коледжу. Нагорний Р.В. зачитав  лист - привітання з професійним святом ректора НТУ професора Дмитриченка  М.Ф.

Ведуча свята зачитала святковий наказ привітання, виданий з нагоди Дня працівника освіти Р.В. Нагорним і запросила директора коледжу виконати почесну місію – вручити нагороди .

Пісенне вітання подарував вокальний ансамбль дівчат під орудою Світлани Павлишин.

Савчинець  Г.Д. запросила до привітального слова гостей свята.

IMG 5593Зеленчук Б.І.  привітав від імені голови райдержадміністрації відзначив непросту роботу викладачів, адже вони закладають фундамент професійної освіти, і дають путівку в життя молодому поколінню, торують шлях майбутньому.

IMG 5595Писклинець І.Д. подякував проректору НТУ за підтримку коледжу і заслужену оцінку його діяльності висловивши впевненість, що викладацько - студентський колектив ніколи не підведе. Від імені голови районої ради депутатського корпусу привітав усіх присутніх з важливим святом, адже в руках педагогів майбутнє нашої держави.

Ансамбль скрипалів під орудою Наталії Сенів подарував радісну, енергійну мелодію оптимізм якої підкреслили відеокліпи на екрані.

Андрійович З.М., голова міської ради, з християнським привітанням звернувся до присутніх у залі.

IMG 5600Дякуючи Богу і захисникам держави, ми відзначаємо свято, яке об’єднує всіх, бо вшановує тих, для кого професія вчителя - це покликання, це доля. Надвірнянський коледж примножує традиції міста й району. Це  студентське містечко має поклик бути успішним і непереможним. Зіновій Мирославович також привітав вельмишановного гостя з Києва, з приємністю відзначивши, що Надвірнянський коледж має добрі традиції і не одне покоління студентів, озброєне знаннями і благородними настановами, вирушило на свій професійний шлях. Вітаючи педагогічний колектив, мер міста Надвірної побажав  щасливо продовжувати справу за покликом серця і душі. Закликав берегти те, що маємо. Тих людей, які поряд з нами віддавали жар серця і сили для розквіту навчального закладу, на благо рідного міста, громади, України. Побажав чистих думок і сердець, а справ – ефективних…IMG 5603

Пісенний сувенір подарував дует у складі Руслани Семанюк та Артура Андрусяка.

IMG 5605Із привітальним словом звернулась до викладачів голова студентської ради економічного відділення Яворська Катерина. Подякувала за працю, яка плекає надію людства на розвиток. Прочитала власний вірш.

Грою на саксофоні зачарував присутніх Влад Глодан – майбутній механік.

Для ветеранів педагогічної ниви прозвучало пісенне привітання першокурсниці Яни Русінової:

                         Де на світі я не буду ,

                         землю рідну не забуду я .

                        Тут мене навчила мати

                        запальні пісні співати …

IMG 5606IMG 5612IMG 5614

Гірке повернення до реалій сьогодення. В Україні моїй триває війна. Гинуть кращі сини і доньки. Серце матері сповнене горя … Монолог матері – Вітчизни у жалобному вбранні викликав трепетні почуття і разом з тим віру в те, що свою незалежність ми відстоїмо. «Памяті полеглих будьмо достойні життям пристойним, кожної хвилини будьмо достойні», - завершився монолог скорботної України.

                         Сольний спів під інструментальне тріо так зворушив глядачів:

                         Там, де росте калина, мамині очі чекають сина.

                         Я за волю пішов у далеч за тих,

                         хто крилами лелеки повернеться живим.

                        Власний вірш «Іди вперед» прочитала студентка юридичного відділення Пирожук Анна:

                       І як життя б тебе не било,

                       Умий лице із крові й пилу -

                      Іди вперед.

Піснею «Нам потрібне мирне небо, синє-синє, світле-світле» у виконанні вокального ансамблю завершилось це приємне святкове дійство.

IMG 5625

Хвилини насолоди мистецтвом гри, співу і декламації подарували нам працівники Палацу культури і дозвілля молоді: Іванна Микитин, Світлана Павлишин, Наталя і Руслан Сеніви, Орест Мацьків та інші, залюблені в свою справу люди. 

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:293936 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:293936 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14378 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14378 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18291 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18291 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ