АВА

Надвірнянський коледж НТУ вже 56-й раз зустрів свій першовересень. Площа перед капличкою Богоматері веселково розцвіла вишиванками – і розпочалось святкове дійство. IMG 1Заступник директора з виховної роботи Савчинець Г.Д. звернулася до присутніх поетичними рядками про радісне, завжди юне свято, а Державний Гімн України сповістив про відкриття урочистої лінійки.

IMG 22За доброю християнською традицією о. Богдан Михайлина відслужив молебень до Божої Матері і звернувся до викладачів, студентів, батьків зворушливими словами просячи Божого благословення для всієї коледжівської родини, закликав вчитися на прославу Божу, власну користь і на користь Україні.

IMG 21Галина Дмитрівна запросила до слова всіма шановану людину – директора коледжу Ростислава Васильовича Нагорного. Очільник навчального закладу привітав із всенародним святом – Днем знань, який Україна відзначає після святкування 26 річниці незалежності. Свято це торкається кожної родини. Незважаючи на негаразди, на біду на Сході, Україна сьогодні розцвіла радістю, молодістю, надією. Голова ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а., заслужений автотранспортник України, Р.В. Нагорний лаконічно окреслив досягнення студентсько-викладацької родини в інтелектуальній, спортивно-масовій, художньо-мистецькій діяльності. Висловив віру в успішні перспективи у дружній співпраці всієї коледжівської громади, чисельність якої сягає двох з половиною тисяч. Як батько великої родини, Нагорний Р.В. від щирого серця і з вірою в майбутнє побажав радості, веселості, добра, успішної праці і задоволення від праці, доброго здоров’я, завзяття у примноженні слави коледжу і слави Україні.

Савчинець Г.Д. наголосила, що наш директор дуже демократичний і основна особа в коледжі – це студент. Приємно, що День знань – це теж свято батьків. І ми вдячні їм, що допомогли дітям обрати наш навчальний заклад.

IMG 36Надія Ярославівна Синоверська – випускниця коледжу з поетично натхненною промовою виступила від імені батьків першокурсників. «Знання – безцінний скарб, а ключ до нього - навчання». Щирі побажання від материнського серця і підбадьорливе: «Хто не долає перешкод, той не досягає вершин».

Піснею «Не плач, тату» батьків привітала студентка економічного відділення Аліна Цюпило.

 

IMG 50Викладач-методист Г.Я. Олійник, керівник найкращої за рейтингом випускної групи, привітала із всенародним святом мудрості, доброти, людяності, побажала, щоб із зерна науки виріс щедрий урожай знань.

Від імені першокурсників із привітальним словом виступила Христина Бакота, яка вже два роки є активною учасницею художньої самодіяльності коледжу.

Яна Мисюк, першокурсниця, дебютувала на сцені коледжу з піснею «Моя земля, моя любов, моя родино».

Заступник директора з виховної роботи Савчинець Г.Д. запросила першокурсників у центр студентської творчості, у спортзали і на спортивні майданчики розвивати свою майстерність і вміння.

Наступила урочиста мить святкової лінійки, побудованої цікаво й урочисто, перетканої побажаннями, піснями, прикрашена національними оберегами – вишиваними сорочками.

Прозвучали слова «Відкрий нам, коледж, хай буде радість вищою від слів». Пронести площею перший дзвоник заслужили студенти – випускники Іванна Кіселюк (дорожньо-експлуатаційне) та Василь Шпитко (автомеханічне відділення).

IMG 17IMG 34IMG 45IMG 51IMG 54IMG 44

Пісенне привітання подароване Яною Русіновою та Русланою Семанюк, полинуло до кожного серця, як патріотичний заклик, як заповіт батьків: «Де на світі я не буду, рідну землю не забуду»

«В добру путь із вірою в майбутнє, бо знань зерном живе уся земля» - побажала ведуча, закриваючи урочисту лінійку. Прозвучав Гімн України, спільно виконаний всіма присутніми урочистої лінійки.

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:293938 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:293938 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14378 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14378 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18291 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18291 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ