Список  студентів

рекомендованих до поселення в гуртожиток  №2

Спеціальність (274) Автомобільний транспорт

  1. Боюк Вадим Володимирович
  2. Бреславський Юрій Романович
  3. Василинюк Володимир Васильович
  4. Гоцак Іван Анатолійович
  5. Драган Артем Ігорович
  6. Забойський Віталій Володимирович
  7. Заращук Богдан Богданович
  8. Зеленевич Тарас Русланович
  9. Івасюк Володимир Володимирович
  10. Кімачук Ігор Миколайович
  11. Коваль Олег Іванович
  12. Миндюк Владислав Васильович
  13. Римарук Віталій Вячеславович
  14. Романюк Василь Іванович
  15. Семчишин Олег Романович
  16. Солдат Тарас Федорович
  17. Тимчук Віталій Іванович
  18. Херманюк Ігор Миколайович
  19. Цьомко Микола Миколайович
  20. Яківчук Тадей Назарович

Спеціальність (141) Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

  1. Ануліч Олег Робертович
  2. Зварич Іван Іванович
  3. Ломага Віктор Іванович
  4. Павлюк Владислав Володимирович
  5. Півторак Андрій Михайлович
  6. Проців Денис Васильович
  7. Рибчак Денис Васильович
  8. Соломчак Олег Богданович
  9. Сопилюк Володимир Ярославович
  10. Юрійчук Андрій Михайлович
  11. Бернар Анатолій Богданович
  12. Федорин Михайло Вікторович

Спеціальність (029) Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

  1. Кріцак Любов Володимирівна
  2. Русінова Яна Андріївна
  3. Турчиняк Сніжана Володимирівна
  4. Лавринович Анна – Христина Василівна

Спеціальність (081) Право

  1. Бечке Дора Чобівна
  2. Вацеба Анастасія Василівна
  3. Захарчук Олеся Михайлівна
  4. Повпа Ольга Йосипівна
  5. Халус Яна Петрівна
  6. Хімей Надія Миколаївна
  7. Глібчук Христина Михайлівна
  8. Годинчук Микола Сергійович

Спеціальність (274) Автомобільний транспорт

  1. Алексєєв Артур Сергійович
  2. Багринівський Андрій Петрович
  3. Білик Іван Михайлович
  4. Богдан Юрій Миколайович
  5. Маркульчак Микола Миколайович
  6. Марусяк Микола Миколайович
  7. Максим`юк Михайло Михайлович
  8. Мацьків Дмитро Михайлович
  9. Рак Мирослав Павлович
  10. Цьомко Володимир Миколайович
  11. Шовгенюк Василь Васильович

Спеціальність (081) Право

  1. Романюк Іван Михайлович
  2. Сорохманюк Наталія Василівна

Спеціальність (029) Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

  1. Бровчук Віктор Юрійович
  2. Зубко Назар Дмитрович

Збори рекомендованих для поселення студентів, їх батьків відбудуться 26.08.2016 р. у актовому залі гуртожитку №2 о 09 00год.                                

 Поселення в гуртожитки №1, №2  –  29.08.2016 р, 30.08.2016р. з 09 00 год.

Попередні Наступні

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:8624 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:8624 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:15517 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:15517 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ