Список студентів
рекомендованих до поселення в гуртожиток №2
Спеціальність (274) Автомобільний транспорт
- Боюк Вадим Володимирович
- Бреславський Юрій Романович
- Василинюк Володимир Васильович
- Гоцак Іван Анатолійович
- Драган Артем Ігорович
- Забойський Віталій Володимирович
- Заращук Богдан Богданович
- Зеленевич Тарас Русланович
- Івасюк Володимир Володимирович
- Кімачук Ігор Миколайович
- Коваль Олег Іванович
- Миндюк Владислав Васильович
- Римарук Віталій Вячеславович
- Романюк Василь Іванович
- Семчишин Олег Романович
- Солдат Тарас Федорович
- Тимчук Віталій Іванович
- Херманюк Ігор Миколайович
- Цьомко Микола Миколайович
- Яківчук Тадей Назарович
Спеціальність (141) Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
- Ануліч Олег Робертович
- Зварич Іван Іванович
- Ломага Віктор Іванович
- Павлюк Владислав Володимирович
- Півторак Андрій Михайлович
- Проців Денис Васильович
- Рибчак Денис Васильович
- Соломчак Олег Богданович
- Сопилюк Володимир Ярославович
- Юрійчук Андрій Михайлович
- Бернар Анатолій Богданович
- Федорин Михайло Вікторович
Спеціальність (029) Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
- Кріцак Любов Володимирівна
- Русінова Яна Андріївна
- Турчиняк Сніжана Володимирівна
- Лавринович Анна – Христина Василівна
Спеціальність (081) Право
- Бечке Дора Чобівна
- Вацеба Анастасія Василівна
- Захарчук Олеся Михайлівна
- Повпа Ольга Йосипівна
- Халус Яна Петрівна
- Хімей Надія Миколаївна
- Глібчук Христина Михайлівна
- Годинчук Микола Сергійович
Спеціальність (274) Автомобільний транспорт
- Алексєєв Артур Сергійович
- Багринівський Андрій Петрович
- Білик Іван Михайлович
- Богдан Юрій Миколайович
- Маркульчак Микола Миколайович
- Марусяк Микола Миколайович
- Максим`юк Михайло Михайлович
- Мацьків Дмитро Михайлович
- Рак Мирослав Павлович
- Цьомко Володимир Миколайович
- Шовгенюк Василь Васильович
Спеціальність (081) Право
- Романюк Іван Михайлович
- Сорохманюк Наталія Василівна
Спеціальність (029) Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
- Бровчук Віктор Юрійович
- Зубко Назар Дмитрович
Збори рекомендованих для поселення студентів, їх батьків відбудуться 26.08.2016 р. у актовому залі гуртожитку №2 о 09 00год.
Поселення в гуртожитки №1, №2 – 29.08.2016 р, 30.08.2016р. з 09 00 год.