01 09 2016 51 вересня 2016 року о 900 год. у Надвірнянському коледжі розпочалась урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Площа біля каплички Божої Матері замайоріла вишиваними сорочками. Сонячні промені осяяли велелюдне святкове зібрання. Вихованці дитячого садка «КвіткаКарпат» подарували танцювальний художньо-патріотичний номер-привітання зі святом.

01 09 2016 24Гімн України сповістив урочисте відкриття лінійки і ведуча Савчинець Г.Д., заступник директора з виховної роботи, запросила до Божого благословення отця Богдана Михайлину – духовного наставника нашого навчального закладу. Відправився молебен до Богородиці з такою ніжністю і молитовною готовністю стати під покров і заступництво Матінки Божої. У слові-зверненні о. Богдан наголосив, що цей рік, 25-й рік незалежності України, оголошений роком Божого милосердя і прощення. І зараз, як ніколи, нам потрібна єдність, як у виконанні державного гімну, так і в захисті незалежності, та щирий патріотизм.

Ведуча урочистої лінійки Савчинець Г.Д. з приємністю надала слово шанованій людині – голові ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, заслуженому автотранспортнику України, члену Вченої ради НТУ Ростиславу Васильовичу Нагорному.

Директор коледжу привітав усіх із всенародним святом, святом надії і віри. Висловив впевненість, що ми є, були і будемо. Ми-це Україна, 25 років незалежності якої ми відзначили. Закликав до сумлінної праці на славу і розквіт країни, до шанування наших державних символів, до взаємної поваги викладачів і студентів. Нагорний Р.В. підкреслив, що нам є  чим пишатися, зокрема здобутками у навчанні, перемогами у змаганнях і конкурсах, досягненнями у спорті та в художній самодіяльності. Директор навчального закладуз приємністю відзначив, що цьогоріч 318 першокурсників вливаються у дружню студентську родину Надвірнянського коледжу. Вітання студентів та їх батьків злилося зі щирими побажання вдалого старту, збереження і примноження слави коледжу, плідної співпраці. А допоможуть і поведуть дорогами знань 147 педагогічних працівників, серед яких половина – викладачі вищої категорії, 10 – кандидати наук, 1 професор. Директор зачитав вітальну листівку від ректора Національного транспортного університету професора Дмитриченка М.Ф.

Господар коледжу подякував батькам за довіру до навчального закладу, Господу Богу за мирне небо над головою і воїнам, які захищають рубежі України.

Ведуча Савчинець Г.Д. надала слово першому заступнику голови райдержадміністрації І.І. Тодоруку. Іван Іванович звернувся до студентів, як до еліти нашої держави, яким розбудовувати Україну. Закликав , ідучи в самостійне життя, використовувати й реалізовувати свої можливості. І. Тодорук запевнив батьків першокурсників у вдалому виборі навчального закладу – коледжу із славною історією, досвідченими викладачами, в надійні руки яких передають своїх дітей. Побажав здоров’я, натхнення, успіху та мирного неба над головою. Слава Україні! – У відповідь дружнє: «Героям слава!»

Зворушливий монолог від імені України виголосила голова студентського профкому Тетяна Богославець-Дроздюк.

Це коротка, але складна історія від немовляти у 1991-му році до 10-річної бідної дівчинки, яка навчалась на відмінно і до 25-річної матері, у якої з-під віночка вже виглядає пасмо сивини. Тужить ненька Україна за загиблими синами і закликає живих боронити волю. Хліб на вишитому рушникові, переданий нею директору коледжу, символізує єдність великої родини, добробут процвітання та гостинність.

Савчинець Г.Д. запросила до слова учасника антитерористичної операції на Сході України Гриніва Василя. Випускник коледжу лаконічно розказав про себе і порадив не упускати марно жодної хвилини.

Яна Русінова, першокурсниця, сміливо подарувала учасникам свята музичний сувенір. І вдарили в серця присутніх такі прості й правдиві слова:

Де на світі я не буду,

Землю рідну не забуду.

Тут мене навчила мати

Запальних пісень співати….

Далі Савчинець Г.Д. доручила директору коледжу Нагорному Р.В. виконати приємну місію – вручити диплом і медаль другокуснику Оресту Дмитруку за участь в науково-технічній творчості.

Ведуча свята привернула увагу до випускників, для яких цей урочистий першовересень єостанньою сходинкою до самостійного життя, до реалізації мрій. Савчинець Г.Д. запросила до слова керівника випускної групи Дубінську Н.Ю. Надія Юріївна з приємністю відзначила численність студентської родини, окреслила перспективи цього навчального року для випускників, висловила щирі побажання щасливого і мирного неба.

Діалог двох першокурсниць – Ольги та Софійки – став несподіваним подарунком для присутніх учасників свята. Дівчата заявили про готовність поринути з головою у навчальний процес та ще й інших повести за собою. Безапеляційно кинули всім вислів: «Хочеш бути сучасним – вчись!» Висловили сподівання що навчальний рік буде цікавим, і пообіцяли бути гідною зміною.

 Ведуча підводить присутніх до логічного завершення урочистої лінійки: знайомить із керівним складом Надвірнянського коледжу, щоб пересвідчились студенти першокурсники, що потрапляють у надійні руки, а батьки, не переживали, а раділи.

Завершувалась урочиста лінійка музичним сувеніром «Моє імя Україна», який підхопили студенти з ніжністю та аплодисментами:

Татові слова: «Україна – це я»

Мамині пісні: «Україна – це ти».

Звучить Гімн України…

Галина Дмитрівна запросила студентів на перший урок, присвячений 25-літньому ювілею незалежності України, а їхніх батьків – на перші батьківські збори.

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:298181 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:298181 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14414 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14414 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18331 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18331 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ