День майбутнього абітурієнта в Надвірнянському коледжі

ДВД 125.03.2017р. Надвірнянський коледж НТУ гостинно відкрив свої двері для майбутніх  абітурієнтів та їхніх батьків. Мета проведеного заходу – підвищення рівня поінформованості про діяльність, напрями навчання, умови вступу до Надвірнянського коледжу НТУ.

ДВД 2День майбутнього абітурієнта розпочався в ошатному фойє автомеханічного відділення, де гостей зустрічали директор навчального закладу Р.В.Нагорний, завідувачі відділень, викладачі. Після реєстрації учасників свята розпочалося знайомство з навчальним закладом.

ДВД 3Те,що зустріч обіцяє бути цікавою, стало зрозумілим вже з виступу господаря навчального закладу та з переглянутого відеоролика про коледж. А далі в програмі Дня – ще безліч цікавинок: це і презентації спеціальностей, інтерактивні ігри, зустріч з провідними фахівцями, науковцями та випускниками коледжу, екскурсія навчальними корпусами і демонстрація захопливих експериментів і дослідів з хімії та фізики.

Викладачі автомеханічного відділення на чолі із завідувачем Грищенко Людмилою Кузьмівною гостинно прийняли біля п’ятдесяти майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Здійснили цікаву екскурсію по спеціалізованих аудиторіях, лабораторіях та майстернях, продемонстрували багату матеріально-технічну базу.

ДВД 0ДВД 122

Організували зустріч за «круглим столом» із спеціалістом станції технічного обслуговування автомобілів «BOSS» Горішним О.І. У своєму виступі Олег Ігорович неодноразово підкреслював вагомість спеціальностей «Механік» та «Електромеханік» на сучасному ринку праці, вказуючи на їх поважність та конкурентоздатність.

ДВД 6ДВД 34ДВД 343

У цьому ж корпусі знаходиться дорожньо-експлуатаційне відділення, яке теж гостино прийняло бажаючих пов’язати свою долю з будівництвом доріг та організацією перевезень. Однак майбутніх абітурієнтів на цю  спеціальність  значно менше ніж на автомеханічні. Для презентації спеціальностей викладачі відділення створили два відеоролики:  « Транспортна логістика»-Лавринович Б.І., Лозинський І.М;  та «Майбутній дорожник» - Киричук М.В, Ґедзь О.П.  Інтерактивну  гру організував  – Киселюк В.В.

На зустрічі за «круглим столом» виступили запрошені спеціалісти, а саме: майстер Івано – Франківської мостоексплуатаційної діяльності Павлюк Назарій Васильович та директор фірми ТзОВ «ГЕФЕСТ ІФ» Андрусяк Михайло Михайлович. Враженнями про навчання і відпочинок в коледжі поділилися студенти – випускники Лизуник А. та Марчак Ю.(гр.А-41), Дирда Т.(гр.О-42).

Після виступів запрошених завідувач дорожньо – експлуатаційного відділення Кундис А.Ю спільно з  викладачами провів огляд матеріально – технічної бази .

Цього ж березневого дня економічне відділення Надвірнянського коледжу НТУ також гостинно вітало своїх майбутніх студентів у рамках проведення Дня майбутнього абітурієнта.Запашним чаєм та привітними посмішками викладачів зустрів гостей Музей карпатської спадщини, де розпочалися святкові заходи.

ДВД 7ДВД 22

День майбутнього абітурієнта на економічному відділенні,як і на двох попередніх, відбувся за участю директора коледжу Р.В.Нагорного, який зазначив, що в нашому навчальному закладі головною особою є студент, та запросив присутніх учнів шкіл на навчання.

Завідувач економічного відділення Андрейчу Р.В розповів про особливості діяльності відділення та про його організаційну структуру.

Професійний екскурс за  спеціальностями провели голови  циклових комісій, зокрема:

-           голова циклової комісії обслуговування програмних систем і комплексів Т.М.Гринчишин наголосив на високому  рівні програмістів на сучасному ринку праці;

-           голова ЦК економічних дисциплін Н.Ю.Дубінська запропонувала абітурієнтам презентацію спеціальності та професіограму економіста, чим довела  вагоме значення справжнього фахівця в економічному суспільстві;

-           заступники голови ЦК обліково-фінансових дисциплін Н.М.Томчук та Н.Р.Тимків ознайомили присутніх з особливостями і перевагами навчання на спеціальностях “Фінанси та кредит”, “Облік і оподаткування ”, проінформувавши їх про високий рівень попиту на кваліфікованих спеціалістів на сучасному етапі.

Студенти випускних груп відділення підготували цікаві презентаційні відеоролики про навчання в коледжі та їхнє веселе студентське життя.

Проте, як би не намагалися викладачі та студенти розповідати про можливості та досягнення навчального закладу, найціннішою інформацією для вступників та їх батьків будуть правдиві відгуки випускників. Своїми студентськими спогадами поділилася випускниця економічного відділення 2015 року Анна Дубінська, яка своїм власним прикладом довела абітурієнтам, що навчаючись в Надвірнянському коледжі НТУ, можна отримати прекрасну базу знань, яка в подальшому стане міцним фундаментом для відмінного навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

На цьому заході усі охочі учні, їхні батьки та друзі мали можливість оглянути матеріально-технічну базу закладу, рівень комп’ютерного забезпечення навчального процесу, взяти участь у проведенні навчальних дослідів з фізики та хімії, ознайомитися з науковими та творчими здобутками студентів.

На юридичному відділенні Надвірнянського коледжу НТУ теж відбулась зустріч з нагоди Дня майбутнього абітурієнта. У заході взяли участь випускники шкіл району та області,які виявили бажання вступати на юридичне відділення за спеціальностями «Правознавство» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», а також їхні батьки та студенти даного відділення. Перед присутніми виступили: директор коледжу, викладачі юридичного відділення,випускники,представники вищих навчальних закладів. Учасникам заходу було проведено екскурсію по відділенні,роз’яснено порядок вступу та особливості навчання в коледжі, умови продовження навчання у ВНЗ I-IVрівнів акредитації.

Сподіваємось, що зустріч-презентація спеціальностей та багатої матеріально-технічної бази Надвірнянського коледжу НТУ справила позитивнее враження на майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.  Дякуємо  за Ваш вибір! До нових зустрічей!

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:298178 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:298178 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14412 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14412 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18330 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18330 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ