На численні прохання батьків та майбутніх абітурієнтів Надвірнянський коледж НТУ знову провів ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !!!

image001Правильний вибір професії... Скільки в цьому словосполученні приховано тривог, сподівань і емоцій. Це не тільки важливий  крок у юності, а й доля людини, активне, творче, радісне життя або ж пасивне байдуже існування - одна з головних складових і умов щастя, усвідомлення своєї потрібності в соціумі.

Весняного суботнього дня, 14 травня 2016 року, уже втретє протягом цього навчального року Надвірнянський коледж Національного Транспортного Університету радо зустрів майбутніх абітурієнтів та їх батьків у своїх стінах, провівши День відкритих дверей.

image003Мета заходу: надати випускникам шкіл вичерпну інформацію про навчальний заклад, ознайомити з умовами вступної кампанії, допомогти обрати одну з-поміж десяти спеціальностей, дізнатися про перспективи її розвитку та застосування на ринку праці, поспілкуватись зі студентами різних курсів та спеціальностей, відчути атмосферу, яка панує в навчальному закладі.

image005Якщо попередні зустрічі проводилися на відділеннях, то цього разу дорогих гостей запросили до актової зали Центру студентської творчості та дозвілля. Викладачі та студенти щиро вітали всіх, хто прагне вдосконалення, хто вміє не просто мріяти і втілювати мрії в життя.

       image007В ошатному фойє випускники 9, 11 класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів мали можливість  переглянути відеоролик про коледж,виставку технічної творчості старшокурсників, студентські тематичні стіннівки, ознайомитися з експозицією  «Життя у вишиванці, а вишивка – життя».

       image011Під час  реєстрації майбутні абітурієнти отримали в подарунок студентську газету, яка періодично виходить у коледжі, рекламні буклети. Секретар відбіркової  комісії Гаврилюк Аліна Володимирівна, юрисконсульт Калинюк Михайло Михайлович, керівник підготовчих курсів Андрусяк Олеся Зіновіївна,  завідувачі відділень: Андрейчук Руслан Васильович, Грищенко Людмила Кузьмівна, Кундис Анатолій Юрійович, Глинчак Людмила Михайлівна та голови фахових циклових комісій  проводили консультації, давали вичерпні відповіді на запитання, які цікавили гостей щодо вступної кампанії 2016 року, розповідали про особливості функціонування підготовчих курсів у навчальному закладі, які не тільки систематизують  знання, отримані в школі, а й є формою адаптації та додають бали у відбірковому турі.

      image009Відтак усі події відбувалися у концертній залі.  Після перегляду  відеофільму про Надвірнянський коледж НТУ ведуча, студентка ІІ курсу юридичного відділення  Мала Андріана, запросила до слова  заслуженого працівника освіти України, почесного автотранспортника України, голову ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, члена Вченої ради університету, відмінника освіти України, члена комісії управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА директора навчального закладу  Нагорного Ростислава Васильовича. Його виступ  був  спрямований на те, щоб допомогти майбутнім абітурієнтам і їхнім батькам зробити правильний  вибір. Студенти  Надвірнянського коледжу НТУ не тільки навчаються, але й займаються  спортом, беруть активну участь у художній самодіяльності. Пишаємося тим, що вони неодноразові  переможці різноманітних конкурсів та змагань усіх рівнів. Аналізуючи європейський досвід, директор окреслив перспективи продовження освіти після закінчення коледжу: молода людина продовжує навчання на ІІ чи ІІІ курсі вищої школи за обраною спеціальністю або кардинально змінює її.image013

       Зі сцени лунали художні привітання гостям навчального закладу у виконанні вокального ансамблю юнаків (народна пісня «Ой чий то кінь стоїть?»), народного аматорського ансамблю танцю «Водограй» («Коломийка»), вокально-інструментального ансамблю, солісти  Семанюк Руслана, група Е-11(пісня «Ми йдемо») та Дмитро Кузюк, група О-31 (пісня «Червона рута»)

     Про насичені роки, проведені у стінах навчального закладу, випускники пам’ятають завжди і з теплотою відгукуються навіть через багато років після закінчення альма-матері. Своїми спогадами про щасливі студентські будні й свята, професійне зростання після закінчення коледжу з присутніми у залі поділилися випускники Николайчук Тетяна Романівна,  директор  Надвірнянської районної виконавчої дирекції  Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Костик Андрій Юрійович, інженер технічного відділу НГВУ «Надвірна- нафтогаз», Шаніна Лілія Степанівна, начальник відділу реєстрації Надвірнянської міської ради.

          image015Девіз нашого навчального закладу «Прокладай шлях до розуму людини через її серце» . Тому вже понад 50 років Надвірнянський коледж НТУ відкриває  свої двері майбутнім студентам для здобуття якісної освіти, формує їх світогляд, мислення, здатність зорієнтуватись у багатогранному та неспокійному світі.

       Чекаємо на вас, шановні абітурієнти, з 11 липня для подачі необхідних документів до вступу у НАДВІРНЯНСЬКИЙ КОЛЕДЖ   НТУ.     

Ми  надаємо  не тільки необхідні знання й уміння для майбутньої професії, але й розвиваємо  життєво важливі компетенції, необхідні на сучасному ринку праці. 

Стань студентом НАДВІРНЯНСЬКОГО КОЛЕДЖУ НТУ!

image017

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:293936 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:293936 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14378 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14378 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18291 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18291 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ