заглавна10.06.2016 р. в Палаці культури і дозвілля молоді Надвірнянського коледжу НТУ відбулося урочисте свято останнього дзвоника для першокурсників. У велелюдній залі зібралися не лише студенти першого року навчання, але й їхні батьки, гості, педагогічні працівники.

Ведуча свята, Савчинець Г.Д., заступник директора коледжу з виховної роботи, виступила із вступним словом, звертаючись до всіх присутніх:

«Від щирого серця вітаю Вас зі святом, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Упродовж цього року наші першокурсники, з любов’ю прийняті до дружної коледжівської родини, долучилися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наших першокурсників, адже взято першу сходинку на шляху здобуття своєї професії.

Шановні присутні! Урочисте свято, приурочене завершенню навчання на перших курсах, вважається відкритим!»

Звучить Гімн України, до виконання якого прилучаються всі присутні.

IMG 2603На сцену запрошується отець Михайло для Божого благословення, адже навчання вважається одним з найкращих дарів Святого Духа.

До привітального слова запрошується директор навчального закладу Р.В. Нагорний. Ростислав Васильович тепло привітав першокурсників та їхніх батьків, лаконічно підвів підсумок прожитого року, з радістю відзначив здобуті успіхи.

IMG 2616Після урочистого прочитання святкового наказу розпочалась приємна процедура нагородження. Вручення грамот за досягнення у навчанні, спорті, художній самодіяльності – це і щирі слова, що ллються від серця, побажання, дружній потиск руки і тепло обіймів.

Художній номер, виконаний студентками групи Е-11, Семанюк Русланою та Івасик Ольгою, доповнив гармонію і красу святкових хвилин, перетканих щирими словами і гарними піснями.

Ведуча продовжує ткати канву свята, щоб вишивались на ній коштовні узори:

«Сьогоднішнє свято – урочистий день не тільки для Вас першокурсників, але й для Ваших батьків. Вони разом з Вами пройшли пліч-о-пліч рік життя в коледжі, раділи успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку та пам’ятайте, шановні діти, що батьків ні купити, ні заслужити не можна. Тож бережіть їх, шануйте і поважайте.»

IMG 2666Слово для привітання має Семанюк Галина Іванівна, яка з хвилюванням, теплом і вдячністю виголосила слово, обрамленням якого стали художні номери, виконані дочкою Русланою.

Свято продовжується. Ведучий, студент першого курсу, групи ЕМ-11, Чонка Василь виголошує:

«Найкращі слова хочеться сказати викладачам відділення, які вкладають у своїх вихованців і душу, і серце, і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагають пізнавати світ, прищеплюють моральні цінності, закладають віру в себе, свої знання, здобутки і перемоги».

Купчак СДо виступу запрошена завідувач методичного центру загальноосвітньої підготовки Купчак Світлана Василівна.

Під бурхливі оплески Світлана Василівна на правах мами першокурсників звернулася до присутніх, зворушливо зробила огляд року, побажала успіхів у здобутті професійної підготовки, символічно провела до вершин здобуття знань, розвитку професійної майстерності.

Вокально-інструментальний ансамбль під орудою Ореста Мацьківа подарував пісенний сувенір.

Набільше багатство коледжу – його студенти, яких люблять, якими опікуються, якими пишаються. У наступності поколінь, у згуртованості студентської родини полягає краса і сила студентського життя.

Привітала першокурсників від  студентської ради староста групи П-21 Мала Андріана:

«Дорогі першокурсники!!! Щиро вітаю вас із закінченням першого навчального року в нашому коледжі! Ще зовсім недавно ви навчались у школі, вибирали майбутню професію, мріяли ким станете, а сьогодні ви вже повноправні члени нашої великої сім’ї. Перший рік навчання в коледжі був нелегким, адже ви призвичаювались до стін нашого рідного коледжу, вивчали нові предмети, налагоджували контакт з викладачами. Напевно кожен з вас спочатку сумував за школою, за однокласниками, але зараз, я впевнена, ви вже подорослішали, звикли до своєї групи, знайшли нових друзів, зробили першу сходинку в доросле життя і зрозуміли яким же є статус студента. Недарма кажуть, що студентські роки - найкращі у житті. З кожним роком я все більше в цьому переконуюсь і закінчуючи наш коледж ви теж це зрозумієте. Бережіть кожну мить проведену у стінах нашого коледжу, адже ці миті ніколи не повторяться і через роки, подорослішавши ви завжди їх згадаєте.

Переходячи кожен на своє відділення ви робите ще один крок у нашу дружню сім’ю. Будьте певні, тут вас ніхто не образить і у нелегкий момент – кожен підтримає. Адже студент у нашому коледжі на першому місці!!!

Ще раз від душі вітаю вас із закінченням навчального року. Бажаю всім подальших успіхів, нових злетів і, звичайно, гарного відпочинку на канікулах!!! І передаю вам цей ключ – як символ знань на шляху до здобуття вашої фахової підготовки.»

IMG 2689Прозвучала клятва від першокурсників гідно нести звання студента, передавати отриману естафету наступним поколінням.

Після художнього номера слово надано першокурсникам – іменинникам цього свята:

«Відзначення останнього дзвоника – чудова шкільна традиція, справжнє свято, яке міцно прижилося в нашому навчальному закладі, хоча його немає в жодному календарі. Іменинниками цього свята є першокурсники, то ж їм слово!»

IMG 2644Наймолодші у коледжі, студенти-першокурсники зуміли цікаво виступити, висловити вдячність, навіть пожартувати. Однак цілком серйозно провели процедуру «вручення орденів» викладачам. А саме ордени «бойової» слави:

 • Директор коледжу – Орден Золотого Сонця;
 • Заступники директора – Ордени Срібного Півмісяця;
 • Керівники груп – Ордени першої зорі
 • Викладачі математики – Орден математичних аксіом
 • Викладачі філологи – Орден мудрої книги та чарівного пера
 • Викладачі фізики – Орден Ньютонового яблука
 • Викладачі хімії – Орден хімічного дива
 • Викладачі біології – Орден морської зірки
 • Викладачі історії – Орден історичної слави
 • Викладачі географії – Орден золотого глобуса
 • Викладачі іноземних мов – Орден закордонної зірки
 • Викладачі фізичної культури – Орден олімпійської слави
 • Викладачі МСП – Орден платинового халата
 • Викладачі інформатики – Орден золотого байта

Ведуча Савчинець Г.Д. запросила на сцену завідувачів відділень: автомеханічного, дорожньо-експлуатаційного, економічного та юридичного. Від імені завідувачів виступила господиня автомеханічного відділення Грищенко Людмила Кузьмівна. По-материнськи тепло і сердечно привітала першокурсників, ознайомила їх із подальшою дорогою у світ професійних знань і відкриттів.

Зворушливі слова ведучої підвели до завершення свята, ставши благословенням на наступні роки навчання.

Прозвучав Гімн України.

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:298178 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:298178 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14412 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14412 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18330 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18330 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ