Ми не завжди зможемо створити майбутнє для нашої молоді,

але ми завжди можемо створити молодь для майбутнього.

Франклін Рузвельт

     За вікном зима…. Це означає, що через кілька місяців кожен із випускників загальноосвітніх навчальних закладів прийматиме важливе рішення щодо свого майбутнього. Як відомо, одним із найкращих та перевірених способів здобути вичерпну інформацію про навчальний заклад  та всі нюанси вступної кампанії у ньому – відвідати День відкритих дверей.  Нещодавно, 26 грудня 2015 року, Надвірнянський коледж НТУ гостинно запросив усіх тих, хто зацікавлений у виборі професії.

Lh03P1vPDKk8glwsynHffQGn7U65rFPqgphoto 2

 

У 2016 році планується набір студентів 9-х, 11-класів за такими спеціальностями:

v«Будівництво  та цивільна інженерія»;

v«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

v«Комп’ютерні науки та інформаційні технології»;

v«Економіка»;

v«Облік і оподаткування»;

v«Фінанси, банківська справа та страхування»;

v«Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»;

v«Право»;

v«Транспортні технології»;

v«Автомобільний транспорт».

 Під час проведення Дня відкритих дверей усі присутні мали можливість:

  • поспілкуватися з дирекцією навчального закладу, завідувачами відділень, відповідальним секретарем приймальної комісії, викладачами, членами приймальної комісії, студентами різних курсів та відділень, випускниками;
  • ознайомитись з інформаційними тематичними стендами, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру, уточнити умови вступу;
  • отримати вичерпну інформацію з уст представників відділень та голів циклових комісій щодо напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється у Надвірнянському коледжі НТУ;
  • переглянути відеоролики, презентації, виставки технічної бази;
  • дізнатися про особливості дозвілля студентів (спортивні секції, гуртки, клуби за інтересами, художню самодіяльність);
  • взяти участь в екскурсії по навчальному закладу, його аудиторіях, лабораторіях, бібліотеці, спортивних залах, гуртожитках, їдальні;
  • долучитись до виконання практичних та лабораторних робіт пізнавального характеру;
  • записатись на підготовчі курси;
  • переконатися, що навчання у коледжі приносить студентам задоволення та гарантує успішне кар’єрне зростання.

Викладачі на чолі з завідувачем  автомеханічного відділення  Грищенко Л.К. зацікавили присутніх виставкою технічної творчості студентів. Досвідчені фахівці циклових комісій провели пізнавальну екскурсію аудиторіями, лабораторіями ТЕА з подальшою демонстрацією цікавих практичних робіт з будови та обслуговування автомобілів. Цікавою була конференція, зустрічі зі студентами та випускниками різних років.

AH4 uHvK O0dKc1 wO06ZIQ6pwhM5ZoH0bz OQRz30Dk

 

Дорожньо-експлуатаційне  відділення під керівництвом Кундиса А. Ю., окрім запланованих зустрічей, дискусій у форматі «питання-відповідь» запропонували присутнім переглянути відеоролик «Про перспективи розвитку автомобільних доріг». Кращі викладачі циклової комісії «Організація перевезень та управління на автомобільному транспорті» зацікавили присутніх виставкою технічної творчості студентів.

IMG 8IMG 011

Теплим словом та духмяним карпатським чаєм зустріли гостей
Дня відкритих дверей  завідувач економічного відділення Андрейчук Р. В., викладачі Савчук І. В., Дубінська Н. Ю. у кабінеті-музеї «Карпатська спадщина».  Майбутні абітурієнти та їх батьки були присутні на заняттях з використанням інноваційних методів та форм роботи (Дубінська Н. Ю., Савчук І. В.). Перед присутніми виступили студенти  Губарчук М., Гаєвська М., Заяць В., Сеньовська Я., які поділились своїми «рецептами успіху». Враженнями від участі в конкурсі «Юніор біснесу-2» в рамках проекту «Ініціативна молодь-3: Практичне застосування інструментів навчання підприємництва в українській системі освіти» та нагородою за зайняте призове місце - поїздкою до Республіки Польща поділились студенти Дребот С., Хопта А., Остафійчук Т. 

photo 18photo 27photo 33photo 37

 

Педагоги центру загальноосвітньої підготовки комісії природничо-математичних дисциплін долучились до Дня відкритих дверей, представивши цікаві досліди з фізики: механічний тиск, тиск світла, створення «блискавки» в лабораторних умовах, ряд дослідів з геометричної і хвильової оптики, демонстрацію дослідів здійснювали кандидат фізико-математичних наук Угорчук В. В., Гуменюк Л. М., аспірант Левкун М. П. Експерименти з неорганічної та органічної хімії, виявлення вмісту крохмалю у продуктах харчування, корозія металів демонструвала викладач хімії та біології Пилип’юк В. Я.

photo 11photo 15

На юридичному відділенні зустріч проходила за святковими столами в колі викладачів різних спеціальностей. У довірливій розмові батьки та абітурієнти поділились своїми переживаннями щодо впливу та наслідків майбутніх освітніх реформ, тривожної нестабільної ситуації в державі, фінансових труднощів. Виконувач обов’язків завідувача юридичного відділення Глинчак Л.М., викладачі Купчак Н.М. та Гриджук Г.С. розповіли про важливість професії юриста і діловода та їх затребуваність на ринку праці. Запропоновано  переглянути презентацію, в якій зроблено огляд професій юриста та працівника інформаційної сфери, проаналізовано особливості професійної діяльності нотаріуса, адвоката, судді, слідчого, юрисконсульта, працівника кадрової служби, діловода, архіваріуса.

2 2IMG 0IMG 03IMG 2

Директор коледжу Нагорний Р.В. , його заступники Скрипник В.С. та Савчинець Г.Д., відповідальний секретар приймальної комісії Паньків Л.І. відвідали кожне відділення, привітали присутніх зі святами, подякували всім, хто відгукнувся на запрошення, особливо батькам та їх дітям з Косівського, Рожнятівського, Калуського, Богородчанського районів.

IMG 11IMG 00photo 25

 

Висловлюємо вдячність усім, хто долучився до організації проведення Дня відкритих дверей у Надвірнянському коледжі НТУ.

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:298181 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:298181 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14414 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14414 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18331 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18331 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ