Між горами місто

над річкою стрімкою.

Тихе і привітне,

кличе нас сюди

(Нестор Чир)

на авуТут, у мальовничому куточку Прикарпаття, у ніжних обіймах гір розгорнулось місто Надвірна. Цікава історія, багата традиціями, активне громадсько-політичне і духовне життя, самобутня культура приваблюють жителів міста та гостей.

Понад десять освітніх закладів міста – це переконливе свідчення турботи надвірнянців про знання, розум, плекання інтелекту молодого покоління.

Пишається місто і район своїм найбільш вагомим вищим навчальним закладом І-ІІ р. а., знаним в області й Україні, – Надвірнянським коледжем НТУ. Крім потужної матеріально-інтелектуальної бази, коледж вирізняється високими досягненнями у спортивно-масовій роботі, рівнем майстерності художньої самодіяльності. 

IMG 1185І ось 19 березня 2016 року вже вкотре Надвірнянський коледж гостинно відкрив свої двері і серце для всіх тих, хто стоїть перед вибором майбутнього життєвого шляху – професії. Розташований на шляху, що пролягає від обласного центру до мальовничої перлини Карпат – Яремчі, коледж може похвалитися зручним місцезнаходженням.

Величні будівлі навчальних корпусів та гуртожитків, Палацу культури спортивні і тренажерний зали, 6 майданчиків, їдальня – це все забезпечує можливості для успішного навчання і цікавого дозвілля великої студентської родини. Територія коледжу чималенька – 9 гектарів. І скрізь порядок, затишок, все дбайливо, по-господарськи доглянуто.

Проїжджаючи вулицею Соборною навіть уперше, Ви звернете увагу на вхід у Надвірнянський коледж НТУ. Зупинитесь вражені чистотою і ніжним теплом духовної опіки – капличка Божої Матері із Дитям – Ісусом благословляє Ваш прихід і допомагає зробити правильний вибір.

IMG 1187Ви входите у центральний корпус через затишний ганок – і вашим очам відкривається ошатний хол, де відбувається реєстрація відвідувачів. І тут Ви зрозуміли, що стали учасниками свята.

День відкритих дверей – справді свято, на якому, крім гостей, присутні директор коледжу, заступники, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі, студенти, працівники коледжу.

Мета вашого візиту – почерпнути якомога більше інформації про Надвірнянський коледж, обрати одну з-поміж десяти спеціальностей, дізнатися про перспективи її розвитку, застосування, конкурентоздатність. Цікавлять Вас, безперечно, умови вступу в коледж, атмосфера, яка панує, матеріально-технічна база. Ці та ряд інших питань знайшли відображення у виступі директора коледжу Р.В. Нагорного. Його поради спрямовані на те, щоб зараз, у час економічної скрути, якомога ефективніше і доцільніше виконати державне замовлення, допомогти майбутнім абітурієнтам і їхнім батькам зробити вибір. Аналізуючи  європейський досвід, директор окреслив перспективи продовження освіти двома шляхами: коли молода людина після закінчення коледжу продовжує навчання на 2 чи 3 курсі вищої школи за обраною спеціальністю або кардинально змінює її. Ростислав Васильович відзначив і немалу роль підготовчих курсів, які не тільки систематизовують  і поповнюють знання, є формою адаптації, й дають додаткові бали у відбірковому турі.

До прийому гостей готувалося кожне відділення, тому тепер радо приймає і тих, хто вже визначився зі спеціальністю, і тих, хто ще стоїть перед вибором. IMG 1229Гостей, зацікавлених спеціальностями «Транспортні технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», зустріла і привітала завідувач автомеханічного відділення Грищенко Л.К.. виступили також досвідчені викладачі – провідні спеціалісти відділення: Рябцун С.О., Микулин І.В., Ківшан Н.В., Бойко В.А. Демонстрація фільму «Будні і свята автомеханічного відділення» викликала немалий інтерес, який підсилився ще й подарованими гостям дисками із записами на цю ж тематику. Огляд матеріально-технічної бази кабінетів і лабораторій, демонстрація дослідів, фрагментів практичних і лабораторних робіт з електроустаткування автомобілів, електротехніки – все пройшло на одному подиху.

Доречно вписалась у свято зустрічі на автомеханічному відділенні екскурсія в музей «Карпатська спадщина» – символ збереження і примноження національних традицій.

Завершилась екскурсія в лабораторії ТЕА демонстрацією лабораторної роботи з технічної експлуатації автомобілів, невимушеною бесідою «за круглим столом» і частуванням.

IMG 1217Для гостей, зацікавлених спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», проведено зустріч «Дня відкритих дверей» на дорожньо-експлуатаційному відділенні, яке очолює Кундис А.Ю. Готуючись до свята, викладачі і студенти оформили виставку технічної творчості, змонтували фільм про сучасний стан та перспективи розвитку автомобільних доріг, про навчання і відпочинок студентів відділення.

У ході зустрічі з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками виступили викладачі і студенти, які розповіли про спеціальності «Організація перевезень та управління на автотранспорті» та «Будівництво доріг і аеродромів», говорили про престижність обраних спеціальностей, можливість майбутнього працевлаштування. На зустріч прибув випускник коледжу 2014 року – Фенин Андрій, який здобув спеціальність «Будівництво доріг і аеродромів» і на даний час працює заступником начальника кошторисного відділу Коломийської ДЕД. Приємно було почути, що коледж надає не тільки необхідні знання й уміння для майбутньої професії, але й розвиває життєво необхідні компетенції, конкурентоздатність на ринку праці. Тепла зустріч була підсилена теплим чаєм із солодким. На завершення свята проведена екскурсія-огляд матеріально-технічної бази відділення та коледжу.

IMG 1207Насиченою і цікавою була програма святкування Дня відкритих дверей на економічному відділенні, яким завідує Андрейчук Р.В. Тих, хто стоїть перед вибором економічних спеціальностей (з нового навчального року це «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка», «Облік і оподаткування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»), після реєстрації запросили в кабінет-музей «Карпатська спадщина», де за брейк-кавою переглянули цікавий відеофільм про Надвірнянський коледж. Інтер’єр музею вніс неповторний національний колорит і зробив яскравий натяк на те, що в коледжі цінується спадщина минулого.

IMG 1239Свято зустрічі продовжилося в аудиторії № 224, де надано присутнім чимало цікавої інформації. Виступив завідувач відділення Андрейчук Р.В., голови циклових комісій економічних, обліково-фінансових дисциплін, програмування та інформаційних технологій (Дубінська М.Ю., Савчук І.В., Дудишин І.В.). Презентація спеціальностей урізноманітнила зустріч і зацікавила присутніх: «Фінанси і кредит» – за допомогою відеоролика; «Бухгалтерський облік» – виступу старости групи Б-21 Яворської Катерини. «Економіку підприємства презентувала Загайкевич Надія (гр. Б-21), а «Обслуговування програмних систем і комплексів» – викладачі комісії. Враженнями про навчання, студентське самоврядування та організацію дозвілля поділилась голова студентської ради Заяць Вікторія(гр. Б-31). Ліричний струмінь вніс авторський «Вірш про коледж» Гаєвської Марії, студентки гр. Ф-21.

Проведено анкетування серед майбутніх абітурієнтів, роздано рекламну продукцію про коледж.

Після виступу заступника директора з навчально-методичної роботи Дребот С.Д. про потрібність, конкурентоздатність і престижність спеціальностей відбулась екскурсія по коледжу.

Після екскурсії по коледжу, знайомства з музеєм-світлицею «Карпатська спадщина» та із відеоматеріалами, ті відвідувачі, яких зацікавили спеціальності «Право» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», поспішили на юридичне відділення.

Хай стелеться, доля, як вишитий рушник.

Стелися, доле, рушниками

IMG 1201В дружній родинній атмосфері зустрічали своїх абітурієнтів викладачі та студенти юридичного відділення. Всю важливість та престижність професії юриста, бажаючим навчатися у Надвірнянському коледжі НТУ та їхнім батькам презентували студенти І і ІІ курсу спеціальності "Правознавство" Роман Петрівський, Юлія Палійчук, Ганна Пирожук, Андріана Мала, Олег Кочержук. Практичну сторону висвітлив Калинюк М.М.

«Юристів багато, але справжніх фахівців, які б могли надати кваліфіковану допомогу клієнту, дуже мало. Тому ми пишаємося нашими випускниками, переважна більшість яких займає достойні посади в правоохоронних органах, органах судової та інших гілках влади. Маємо надію, що і Ви – сьогоднішні абітурієнти, здобудете хороші знання і з честю та гордістю нестимете звання юриста», – сказав Михайло Михайлович.

Про перспективи навчання на спеціальності "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" ("Діловодство") цікаво та переконливо інформувала провідний викладач даної спеціальності Галина Степанівна Гриджук із студентами-випускниками ЮлієюРужицькою та ІванноюГодзюр.

Вже вкотрена День відкритих дверей до своєї Альма-матері приходять її випускники. І сьогодні з великою приємністю ми мали можливість послухати відгуки випускника спеціальності "Правознавство" Валентина Фокшея. Він з вдячністю звернувся до педагогічного колективу та адміністрації коледжу. Абітурієнтам побажав все ж таки прийняти правильне рішення і отримати освіту саме у Надвірнянському коледжі  НТУ.

Жваве обговорення переваг та процесу навчання  у коледжі відбулося між  гостями та в.о. зав. юридичного відділення Людмилою Глинчак.

«Багато запитань, думок та допитливості у юності. Та найбільше тішить те, вони впевнено крокують до своєї мети: жити у вільній правовій державі, яку будуть творити своїм розумом і серцем. Тож ми готові навчити і допомогти цим "маленьким фемідам" стати нашою гордістю. З радістю зустрінемо їх за студентськими партами!» – переконливо запевнила Людмила Михайлівна.

На завершення викладач Андрій Васильович Крицький запросив присутніх у віртуальну мандрівку навчальним закладом, переглядаючи підготовлене ним відео про минуле і сучасне буття коледжу.

А далі – подих історії у краєзнавчому кабінеті-музеї  "Карпатська спадщина", захоплені розповіді викладача біології Уляни Дмитрівни Міськевич, які  не залишили байдужими жодного абітурієнта; екскурсії та перше знайомство із студентським життям, із мріями, що прагнуть реальності.

За змістовну та цікаву зустріч із абітурієнтами висловлюється щира вдячність всім викладачам юридичного відділення, а особливо Наталії Михайлівні Купчак, яка булаведучою та маленьким режисером нашого свята.

«Сьогодні зала символічно прикрашена славною українською вишивкою. Тож хай ваша доля стелиться барвистими рушниками, а наша зустріч допоможе зробити вам правильний вибір!» – побажала Наталя Михайлівна.

Яку б спеціальність не обрав абітурієнт 2016 року, на першому курсі навчання він пройде адаптацію в навчально-методичному центрі загальноосвітньої підготовки. Перший рік навчання дуже важливий у формуванні особистості студента, плануванні ним часу, підготовці бази для сприйняття і засвоєння спецдисциплін у професійному самоствердженні. Тому в центрі загальноосвітньої підготовки зустріч з абітурієнтами та їхніми батьками відбулась лаконічно і вражаюче. Комісія природничо-математичних наук підготувала «Калейдоскоп фізичних та хімічних дослідів». Досліди з фізики продемонстував викладач Угорчук В.В., кандидат фізико-математичних наук. Зокрема вивчаючи явища теплоенергетики, викладач у науковій співпраці зі студентом дослідив, як можна зарядити телефон, навігатор, чи відеокамеру в гірських умовах за допомогою вогню. Цікаве відкриття було продемонстроване на досліді зі свічкою. Хімічні експерименти проводила викладач хімії та біології Пилип’юк В.Я.

Купчак С.В., в.о. методиста навчально-методичного центру загальноосвітньої підготовки, ознайомила майбутніх студентів та їхніх батьків з матеріально-технічною базою.

Надвірнянське телебачення запрошене на День відкритих дверей, – частий гість у Надвірнянському коледжі НТУ, де відбуваються цікаві зустрічі, звіти художньої самодіяльності, організовуються свята, змагання, конкурси.

Цікавий відеосюжет про День відкритих дверей 19.03.2016р. можна переглянути на сайті коледжу у тележурналі відображено основні етапи екскурсій, фрагменти дослідів, виступів директора коледжу Нагорного Р.В., інтерв’ю з керівником підрозділу підготовчих курсів Андрусяк О.З. і навіть з абітурієнтом, який уже точно визначився із вибором спеціальності.

Тож поспішайте, абітурієнти 2016 року, почерпнути інформацію про Надвірнянський коледж НТУ щоб зробити свій вибір і стати сучасними, успішними, потрібними й конкурентоздатними

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:287359 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:287359 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14255 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14255 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18185 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18185 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ