В рамках виконання програми Концепції національно-патріотичного виховання 25.11.2015 р. в Надвірнянському коледжі НТУ відбулася зустріч юнаків з учасниками бойових дій на Сході України.

АТО 52АТО 56Надвірнянець Микола Гринішак з вересня 2014 до вересня 2015 року служив у добровольчому полку «Азов» - одному з  бойових підрозділів української армії. Півтори тисячі добровольців віком від 17 до 70 років утворюють піхотний, артилерійський, танковий батальйони. Футбольні фанати, працівники міліції, юні патріоти України віком від 18 до 30 років становлять переважаючу більшість добровольчого полку «Азов». Це вихідці з Київської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької й Луганської областей, навіть з Криму 30 відсотків особового складу полку – жителі Західної України. «Азовці» провели ряд удалих операцій, зокрема при виході із  Іловайського котла і звільненні Маріуполя. «Азов» пройшов шлях від «Чорних чоловічків» до боєздатного полку.

Забезпечення фронту всім необхідним для перемоги.Цивільний корпус «Азова» розгорнув активну патріотично-виховну, волонтерську діяльність, поставивши перед собою ряд актуальних завдань:

  1. Утримання громадського порядку в тилу.
  2. Забезпечення готовності цивільного населення до надзвичайних ситуацій.
  3. Пошук та вишкіл добровольців і підготовка необхідних спеціалістів.
  4. Всебічна підтримка і пропагування національних цінностей, родинних традицій, здорового способу життя та інших життєвих принципів, що забезпечують повноцінний розвиток нації.

АТО 49Для втілення поставлених завдань цивільний корпус «Азов» розгортає різні форми діяльності, зокрема мережу волонтерської роботи, організовує національні дружини, молодіжні гурти, відкриває вишкільні центри, спортивні клуби, забезпечує територіальну оборону. Члени корпусу намагаються підтримувати патріотичний дух  нації, зокрема серед молоді, бажання не стояти осторонь у складний для України час.

АТО 61Полк особливого призначення «Азов» має своє видання газети «Чорне Сонце», редакція якого знаходиться в м. Маріуполі Донецької області. До речі, «Чорне Сонце» - це давній символ індоєвропейської, а також давньоукраїнської культури. Він зображується як дванадцятипроменеве сонце. В українській культурі «Чорне Сонце» має астрономічний відповідник – Стожари (Волосожари). Це найближче і найпомітніше скупчення зірок (близько 600) в сузір’ї Тельця, яке за давньою українською традицією вважають джерелом особливого виду енергії, що підтримує дух людей у божественній ієрархії нашого Всесвіту, насичує їх натхненням до творчості. Здавна помічено, що час дії «Чорного Сонця» припадає  на початок січня і пов’язується зі святом Водохрещі, коли вода набуває особливих цілющих властивостей.

Після перегляду цікавого документального фільму про захисників нашої країни, про підтримку воїнів АТО небайдужими людьми і навіть дітьми, Микола Гринішак розповів про добровольчий батальйон, про мету просвітницької діяльності цивільного крила «Азову», у формі діалогу поспілкувався зі студентами.

АТО 59Завершила зустріч Галина Савчинець, заступник директора з виховної роботи, зворушливими  словами про непростий час для України, яка споконвіку була ласим шматком для сусідів і зараз перебуває на межі ризику втрати незалежності, до якої йшли покоління борців. Тому захист своїх батьків, дітей, коханих, своєї землі – благородна справа і священний обов’язок. Подякувала молодим людям – учасникам бойових дій у зоні АТО і побажала міцного здоров’я, наснаги у вихованні покоління молодих патріотів – захисників України, в утвердженні здорового способу життя, національного духу й оптимізму, відновленні історичної пам’яті. Хай буде мирне небо над нами і рідна земля під ногами.

Попередні Наступні

Ярмарок 2017

25-06-2017 Перегляди:296307 Новини

.

25-06-2017 Перегляди:296307 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14393 Новини

День відкритих дверей (25.03.2017)

13-02-2017 Перегляди:14393 Новини

Читати далі...

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18309 Новини

День відкритих дверей (24.12.2016)

18-12-2016 Перегляди:18309 Новини

Читати далі...

інші посилання

gerb хор p4       logo 9 03 185  УГЛ